Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18-án kellett volna megjönnie,...

18-án kellett volna megjönnie, a hőm reggel hónaljban mérve 36,5 nem csináltam tesztet még várok, lehet baba?

Figyelt kérdés
nem tudom mennyinek kell hónaljban lenni a hőnek,a hasam néha fáj mintha megakarna jönni. jó lenne ha baba lenne.
2008. jún. 20. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mérd inkább hüvelyben(digitálissal)!!Sajna,2 nap még után még bármi lehet,de én szurkolok neked!!Már ilyenkor le kéne esnie a hödnek de ehez minden nap mérni kell ugyan abba az idöben.
2008. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 2 nap sajna tényleg kevés engem pont így csapott be a múltkor, de remélem Te szerencsésebb leszel. A hónaljba mért hőre tényleg ne adj. Vagy hüvelyben vagy szájban mérd. a hónaljban mért az kevesebb és nem mutatja ki a görbét. Ha méred rendszeresen akkor már gyanakodhatsz ha reggel még fent van. Ha nem méred is megmérheted reggel szájban pl. és ha 37 környékén van akkor jó, de az egyéni hők eltérőek lehetnek. Ha holnap sem jön meg tesztelj szerintem. Vizes folyásod nincs? Az is elég jó mensi előjel. Sajna..
2008. jún. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem sem jött me a mult hét szerdán kellett vlna. a hom 36.9 már 2 hete. de a tesztem nega ez még lehet pozitiv?
2008. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mérem minden nap, amikor felébredek, nincs vizes folyásom, majd vasárnap tesztelek, ha addig sem jön meg, remélem. köszi a válaszokat
2008. jún. 20. 09:22
 5/5 anonim ***** válasza:
szurkolok neked
2008. jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!