Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veszitesem volt januarban,...

Veszitesem volt januarban, most mert nem esek teherbe?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt bizony mi nem tudhatjuk, kismillió oka lehet, de, hogy Nálad mi az, azt csak egy orvos, vagy még az sem tudja megmondani. Nagyon sok olyan babára váró pár van, akiknél vizsgálatokkal kimutatható probléma nincs, mégsem érkezik a várva várt utód. Úgy tűnik, még nem jött el a baba ideje.
2009. okt. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért , mert január óta még nem telt el sok idő. Mire a méh és az agy újra készen áll, a lélekről nem is bezsélve, kell 3 hónap, - kinek hogy... Nekem februárban volt vetélésem, de csak most szeptemberben sikerült a baba. Nekünk az ovuteszt vált be, keveset tudtunk együtt lenni a nyáron, így gondoltuk, nem kockáztatunk, az a kevés már legyen jókor. :)

6 hetes kismama

2009. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
megkerdezhetem mi az az ovuteszt?
2009. okt. 8. 22:16
 4/5 A kérdező kommentje:
neked pedig orulok hogy osszejott!gratulalok
2009. okt. 8. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ovuteszt egy LH-t mérő teszt, ugyanúgy kell csinálni, mint a terhességi tesztet, pisiből, csak az a kritérium, hogy délután! Drogériában, gyógyszertárban, Tescoban, stb kapható! 5 db van benne általában, és benne van a használatijában, hogy hány napos ciklus esetén, mikor kell elkezdeni tesztelni.

Csak az a pozitív eredmény, amikor mind2 csík azonos erősségű, vagy a tezstcsík erősebb! Ha nincs 2. csík, vagy az halványabb, mint a kontrollcsík, akkor az negatív.

Az pozitív teszt után 36 órán belül megreped a tüsző! Tehát a pozitív napon, és az azt követi negatív napon kell együtt lenni a babához!

Mi csak a pozitív napon voltunk együtt, de éreztem is, hogy másnap megreped délben a tüszőm...

Keress rá itt az oldalon, írd be bal oldalon a menüsor alatt, a Keress! rubrika fölé, hogy ovuteszt, rengeteg találat lesz!

Elég drága, így a legtöbben már vateráról meg teszveszről rendelik, mert ott kb 100 ft/db-ra jön csak ki, és nem csak 5 db-os van, hanem 20-as is, akinek a ciklusai rendszertelenek, annak kifejezetten jó, mert szinte mindne nap tudja csinálni, egész hónapban, és így nem marad le a megfelelő időpontról.

2. voltam, sok sikert!

2009. okt. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!