Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen hőmérővel mértek hőt...

Milyen hőmérővel mértek hőt (digitális vagy higanyos)? És hol méritek a hőt?

Figyelt kérdés
Azért ez a kérdésem, mert a higanyos lázmérő mindig többet mutat mint a digitális és nem tudom, hogy melyik a valós!Vagy az a lényeg, hogy mindig egy fajtával mérjek?
2009. okt. 7. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A higanyos mutatja a valósat, de a digitálshoz a dobozára rá szokták írni, hogy mennyit kell hozzáadni. A miénken hónajban mérthez 0,5 fokot még hozzá kell adni.
2009. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neked milyen márkájú a hőmérőd?
2009. okt. 7. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki,hogy fenékbe mérjem és,hogy jó a digitális is.Ma kezdtem el mérni,mert tegnap este megjött.Illetve azt hittem,mert volt egy kis vérzésem,de ma csak kicsit barnázok.Szóval nekem a digitális 36.8at mutatot.Akkor ha hozzáadok 0,5-öt,akkor 37,3.az nem sok?De nem is tudom,hogy így mérjem e mert most alig van egy kis barna? nem tudom mit hülyéskedik velem...?
2009. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet mérni nyelv alatt, hüvelyben vagy végbélben. De mindig ugyanott! Nem kell hozzáadni semmit, hiszen az értékeket egymáshoz kell viszonyítani. Lehet mérni digitálissal is, de nem a csipogásig, hanem legalább öt percig, ágyból felkelés előtt, lehetőleg mindig ugyanabban az időpontban. A higanyosat előző este kell lerázni, mert már a rázás is olyan aktivitás, ami változtatja a hőt.
2009. okt. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy samsung van,és hüvelybe mérem,nem kell hozzáadni semmit
2009. okt. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!