Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hányinger mikor kezdődik...

A hányinger mikor kezdődik általában terhesség esetén?

Figyelt kérdés
Egy hete késik, még nem volt időm tesztet venni.. Most kezdtem el érezni, mikor megcsapta az orrom a felvágott szaga, hogy hányingerem lett tőle. Tudom, tesztelni kellett volna, de egyszerűen nem jutottam el a patikába, itthon meg nem vagyok betárazva belőle. Más tünetem nincs. Szerintetek? Korai lenne még érezni?
2013. jún. 2. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem mindig van hányinger, de ha van esetleg, akkor pont "jókor" jött.

Igen, ilyenkor szokott kezdődni az 5.hét környékén, ha terhesség van.

23+2hkm

2013. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább a 6 hét után. de van akinek már elöbb is.
2013. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindkétszer 5 hetesen jött a hányinger, és tartott kb a13. hétig!
2013. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hetesen kezdődött, szerintem még korai.
2013. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs hányingerem 4 napja késik. Én már teszteltem pozitív.
2013. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Változó. Van, akinek egyáltalán nincs hányingere, van akinek rövidebb-hosszabb ideig, vagy a terhesség végéig. Nekem az 5. hét végén, 6. hét elején kezdődött, és a 7. hét elejéig tartott. Utána mintha elvágták volna.

De egyébként nem probléma, hogy nem teszteltél még, én is 9 nap késés után teszteltem és teljesen szép pozitív lett. :) Legalább egyértelmű lesz az eredmény.

29 hkm

2013. jún. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 7 hetes vagyok, három gyönyörű pozi tesztel és semmi de semmi tünetem nincs, a mellfájdalmon kívül, az is inkább este, éjszaka fáj "nagyon", ha felkelek!Mindenki más!
2013. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!