Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg segíthet a Gynevac a...

Tényleg segíthet a Gynevac a teherbeesésben?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata ezzel az injekcióval kapcsolatban? Sok eltérő véleményt hallottam, van aki szerint csodaszer. Kapott már közületek valaki?
2008. jún. 19. 13:30
 1/3 anonim válasza:
én kaptam már,sőt a férjem is.nekünk nem vált be.azt mondta az orvosom,hogy ez azoknak jó,akinek vmi gyulladása van.Remélem neked beválik.
2008. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is a neten ajánlotta valaki. Megkérdeztem a háziorvosomat és a nődokit is, Ők nem tulajdonitottak neki nagy hangsulyt. Én nem oltattam be magam.
2008. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A gynevac a természetes hüvelyi baktériumokat tartalmazza, arra hivatott, hogy helyreállítsa a normális hüvelyflórát. Ezáltal a fertőzések jobban elkerülhetőek, ez pedig jó a fogantatás szempontjából.

Hogy hatásos-e, az kérdéses. Nekem nem segített.

Több, mint két évig nem volt normál hüvelyflórám, kipróbáltam sokmindent (Florogyn, Gyneflor,élőflórás joghurt- öblítés, Gynevac), aztán egy idő után már csak ettem az élőflórés joghurtot, és egyszer csak helyre állt a flóra.

2008. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!