Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól tudom, hogy ha nem sikerül...

Jól tudom, hogy ha nem sikerül a baba, akkor 1 év után érdemes menni dokihoz?

Figyelt kérdés
voltam már terhes,akkor 6 hónap kellett,és most a 7.hónapba járok! kezdhetek pánikolni,hogy valami baj van? vagy ez még nem sok idő?
2008. jún. 18. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Van akinek rögtön jön, van akinek éveket rá várni. Nekem pl semmi bajom nem volt (sem a férjemnek) mégis éveket vártunk babára. Én nem vártam egy évet, hanem pár hónap után kivizsgáltattam magam. Aztán onnan lehet továbblépni. Sok sikert!
2008. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a folsav az mire jó? azt szedhetem magamtól is,vagy dokinak kell felírni? nincs mellékhatása?
2008. jún. 18. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:

A folsav egy vitamin, es mint ilyen: recept nelkul kaphato barmelyik patikaban, es nincs mellekhatasa.

Tervezett teherbe eses elott egy-ket honappal erdemes elkezdeni szedni, mert nehezen epul be a szervezetbe.

De a teherbe esest nem segiti elo, hanem a nyitott gerinc kialakulasanak kockazatat csokkenti kb. 75%-kal.

2008. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én orvosom azt mondta,hogy egy évig még teljesen normális,ha nem jön össze.Csak utána kell vele foglalkozni!
2008. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!