Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt ovum vagy nem? Az ovuláci...

Volt ovum vagy nem? Az ovulációs teszt 2 napig pozitív, de a hőm nem ment fel, ill. össze-vissza van, lehet, h nem repedt meg a tüsző?

Figyelt kérdés
tud segíteni vki kibogozni? küldenék grafikont ha tudnám h kell..

2013. máj. 28. 06:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól méred a hődet? Csak ez a hónap ilyen kusza vagy mindig? Egészséges nőknél is van, hogy nincs peteérés. A hőt ugyan abban az időben, ugyan azzal a hőmérővel, legalább 6 óra alvás után, ébredés utána azonnal kell mérni, még a hőmérőt is előtte este kell lerázni. A digitális hőmérő mutathat téves eredményeket, valamint a hónaljban mért eredmények is lehetnek "tévesek" Szerintem a tesztnek kell hinni, és volt rendesen peteérésed. Érdemes több módszert egyszerre használni és akkor biztosabban tudsz következtetni.
2013. máj. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem akkora probléma, nekem sem rögtön megy fel a hőm, hanem szép fokozatosan. Még várj pár napot.
2013. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Digitális, és szájüregben mérem, minden reggel, rögtön felkeléskor.

Ma voltam orvosnál aki azt mondta, h v.színű, h már volt pém, mert ő nem látta ma. De ezt sem értem...lehet 2 napig pozitív az LH teszt, h ha nincs petesejt ami megérjen..?

2013. máj. 28. 20:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt PÉ-d, ne aggódj, a kis mértékű emelkedés is emelkedés. Nekem is mindig két napig pozi, és kicsit emelkedik a hőm, fokozatosan.
2013. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
de esetleg a görbéd be tudod linkelni?
2013. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
grafikon beillesztése: megnyitod a grafikont és a www.xyxy.xy/121212xyxy stb. címet ide bemásolod
2013. máj. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2013. máj. 29. 09:54
 8/9 A kérdező kommentje:
Remélem meg tudjátok nézni, én már nagyon nem értem ezt...:S
2013. máj. 29. 09:55
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha 25-26-án volt ovum...azt látnia kellett volna az orvosnak?

Vissza rendelt, a kövi ciklus 11. napjára, azt mondta, h ha nincs pé-m akkor gyógyszert fogok kapni, h meghozzuk a pét...a 8. napon teszteltem egyet kíváncsiságból, és az ovuteszt poz. lett..írták is h az PCOS-s tünet. Az orvos meg majdnem kinevetett, mondta h nézzek magamra (42kg vagyok) nem lehetek az. aztán tegnapra visszahívott, h megnézzük a pémet, ami szerinte v nem volt, v korábban. Olvastam, h attól, h az ovuteszt poz. nem feltétlenül történik meg az ovu, mert az csak az LH szintet méri,(ami kiváltaná az ovut) ezért gondoltam, h tényleg nem volt...de ma már 0.2C-ot emelkedett a hőm, mint ahogy a nagykönyvben meg van írva...gőzöm sincs, h mi van velem...:(

2013. máj. 29. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!