Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton nem kéne megjőnnie....

Szombaton nem kéne megjőnnie. Krémes folyásom van. Jo jel?

Figyelt kérdés
mikor van szárazság ha nincs baba?
2008. jún. 18. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szia,örültem volna ha kapsz választ,mert ugyan így vagyok!nekem is szombat,és nekem is krémes.de nekem más nincs!nincs cici fájás meg ilyesmi!
2008. jún. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szia.cici fájás van egy kicsit és gőrcs is.meg mindha torkomba lenne a kaja mikor eszek.neked?
2008. jún. 18. 18:26
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem semmi!!!máskor már előtte egy héttel vannak görcseim,most még az sincs!!!szerintem nekem nincs bébi:-(((pedig annyira szeretnénk!régóta próbálkoztok?
2008. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ne d fel.szerintem nekem sincs.2éve.és ti?
2008. jún. 18. 18:52
 5/14 anonim ***** válasza:
sziasztok! nekem egy hetet késett, csináltam két tesztet nega lett mindkettő. nekem is sok folyásom volt. erre ma délután megjött... több szerencsét kívánok nektek!
2008. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
bocsi ne add fel.honnand gondolod hogy nekem bébi van a dologba?
2008. jún. 18. 18:53
 7/14 anonim ***** válasza:
mi 8hónapja!de sokkal többnek tűnik!!!hát mert neked van cici fájás+a kajával is van bajod!!nem adom fel,csak néha elkeseredek piszkosul!írsz majd hétvégén hogy mi lett?
2008. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
PERSZE IROK.DE MÁR NEM NEGYON MEREM BELE ÉLNI MAGAM.DE IRJ ÁM TE IS.DRUKKOLOK
2008. jún. 18. 19:07
 9/14 anonim ***** válasza:
oké,ide fogok írni!majd hétvégén nézzed!drukkolok!puszi
2008. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nekem a nem várt menzi előtti napokban erős, krémes folyásom volt, amit azért furcsálltam, mert az addigi ciklusaimban tök száraz voltam, mielőtt megjött. Hát utoljára nem is jött meg. Most már 6 és fél hetes vagyok. A cicifájdalmat viszont nem éreztem másnak különösebben, mint menzi előtt. Drukkolok Nektek!
2008. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!