Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használtátok már a méhpempőt...

Használtátok már a méhpempőt ami 25 g-os kis dobozban van? Mennyit kell belőle naponta fogyasztani? Tényleg elég egy borsónyi?

Figyelt kérdés
Én valamiért azt hittem kapszula vagy tabletta lesz,de állítólag ez hatásosabb, de annyira kevéskének tűnik.
2013. máj. 23. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
bocs de ez mire jó?
2013. máj. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az immunrendszert erősíti és a teherbeesést segíti.
2013. máj. 23. 23:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó hatással van a méh állapotára,regenerálja,karban tartja.Valóban annyi kell belőle,reggel éhen gyomorra a nyelv alá.Jó ha legalább fél óráig nem eszel iszol semmit.Fura íze van,de mindent a cél érdekében.Ez a legjobb,a kapszulás nem olyan hatásos állítólag. Én a lombik alatt használtam,előtte gyakran elég vékony volt a nyálkahártyám,és nem tudom attól-e,de szépen megvastagodott.
2013. máj. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, még annyit kérdeznék hogy hűtőben kell tartani?
2013. máj. 24. 08:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen,hűtőben.
2013. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és hol lehet kapni ezt a fajtát, amiről beszéltek, és hogy kell kérni, mi a neve? mennyibe kerül?
2013. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
herbáriában kapható, én napi 2 g-t szedek, reggel-este. ez így egy hónapra 12.000 forint.
2013. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Méhészetben, mézeket áruló boltban lehet kapni. Érdemes piacon keresgélni.

Budapest, Lehel téri piac:

25 gr (napi 1x szedéssel 1 hóra elég) = 2700

50 gr (napi 2x szedéssel 1 hóra elég) = 5400

2013. máj. 27. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!