Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vok a 7. napon. A hőm 37....

Ma vok a 7. napon. A hőm 37. Miért ilyen magas?

Figyelt kérdés
Az ovuteszt negatív.
2008. jún. 18. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy beteg?A hőnek csak a 14. napon peteérésnél kell megemelkednie és csak fél fokot!
2008. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

túl korai lenne.

DE az ovu tesztnek mikor höd magas már negatívat kell mutatni.

ugyan is az ovu teszt akkor negatív (pár óráig csak szinte) mielött a petesejted elindul, megérett, kb elötte egy nappal a tested egy fajta hormont termel amit az ovu teszt kimutat, de ez csak szinte pár óráig látszik, ilyenkor a höd még alacsony, és kb másnap indul el a petesejt és ekkor megy a höd fel. szóval az ovu teszttel azt tudod megállapítani hogy mikor lesz peteérésed, egy-két nappal elötte lesz pozitív.

szóval ma kufircoljatok hátha korábban érett a petesejt vagy valamit elszámoltál, ha a höd lemegy (akkor csak valami betegség volt) akkor 5-6 nap múlva csinálj az esti orákban. ha pozitív lesz akkor kb 1-2 nap és peteérésed lesz. ilyenkor már kufircolhattok mert a sperma 3 napig is él.

2008. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az 5. napon vagyok, és nekem is 37 lett.Tegnap még 36.7 volt, és nem vagyok beteg.
2008. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mérd mindennap a hődet és ha egysikú 37 C-t mutat akkor nincs peteérésed. Ebben az esetben fordulj dokihoz, ez ugyanis hormonzavarra utalhat.
2008. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!