Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Prolaktinszintem 436. 00mIul...

Prolaktinszintem 436. 00mIul remélem jól írtam ez a 3. napon . Jó ez az érték vagy kicsit magas?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
nem minden kórházban ugyanaz a az értékhatár, de 500ig asszem belefér, de sztem. jobb lenne, ha alacsonyabb lenne. Én egy több éve ezzel küzdő egyén vagyok. Nekem most 360 körül volt egy hete. De nekem gyógyszerrel ennyi :( Kérdezz rá a dokidnál és ő megmondja mi a helyzet.
2010. okt. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy postázta ki az eredményeimet így nem tudom most mi van.Olyan rossz ez a bizonytalanság.Csak szólt volna ha gond van mert látta a papírt.Viszont volt már aki azt mondta lehetne jobb is.Ezért kérdezem.
2010. okt. 22. 08:39
 3/4 anonim ***** válasza:
SZERINTEM IS LEHETNE JOBB! De én azt mondom járj utána. Nem ijesztgetésből mondom, de nekem egy nyári vérvételemről most derült ki, hogy 6 értékem is rossz lett, de az orvos elfelejtette megnézni. Ha én nem járok utána akkor most se tudom mi van. Inkább konzultálj vele, de gondolom jön a köv. vérvétel 19-21. nap környékén. Azt még megvárhatod és akkor. Remélem minden ok.
2010. okt. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg volt már a 21. napi is.Nem is tudom felhívjam?Tényleg leviszi a búzacsíra tudtok róla valamit mennyi idő után hat??
2010. okt. 22. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!