Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az utóbbi 3 hónapban elég...

Az utóbbi 3 hónapban elég furán volt meg. Márc. Ban megjött 2-7ig, maj 30-Ápr.3ig és megint megjött április 22-24-ig. Aztán május 21-23-ig volt meg. Lehet hogy ezért nem esek teherbe?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 28-ik napon és semmi.Van folyásom ami sürű,de nem sok,néha meg sárga.Ma csináltam egy tesztet,de negatív lett.Nincs semmi ami arra utalna,hogy megjönne.Most lehetek még terhes vagy rossz a ciklusom?És lehet,hogy ezért nem jött még össze a baba?
2008. jún. 17. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem menj orvoshoz. UH-on megnézheti, hogy van-e pocaklakó. Ha mégsem beállítható a ciklus, hogy könnyebben legyél kismama.
2008. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Hát...elég rövid a mensid.Nekem akkor volt ilyen rövid, amikor meg volt vékonyodva a nyálkahártya.Feltétlen menj el orvoshoz, mert nem normális, ha csak ilyen rövid ideig tart a menstruációd!
2008. jún. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi,de ez lehet cisztától is?
2008. jún. 18. 17:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy igen.
2008. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!