Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom, de ma má...

Holnapra nem várom, de ma má nem bírtam magammal és csináltam egy tesztet. Negatív:- ( Holnap érdemes egy másik tesztet csinálni, vagy várjak még pár napot?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem érdemes, mert csak kidobott pénz. A legtöbb teszt a nemvárt után 3-4 nap. Szerintem várj 2-3 napot és addig se idegeskedj, mert csak hátráltatja a mensit, ha nem termékenyültél meg és csak csalodottságot érzel, pedig lehet hogy már ott van, csak még nincs elég hcg-d. Remélem a legjobbakat, de légy türelmes!
2009. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem várj még pár napot a teszttel.Én is ma teszteltem,nekem 2 napja késik és negatív lett a teszt.El is keseredtem rendesen.Pár nap mulva csinálok és is újabbat.Semmi extra tünetem nincs egyébként.Légy türelmes.
2009. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálok várni még pár napot. Olyan jó lenne ha sikerülne, már nagyon várjuk.
2009. okt. 2. 19:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Drukkolok,és persze magamnak is!:))Sok sikert!
2009. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Régóta próbálkoztok?Mi két hónapja de már rosszul esik,ha megjön.
2009. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nyugalom, ne idegeskedj, mert az nem tesz jót. Mi lassan egy éve próbálkozunk, ebben a hónapban is reménykedtem, de úgy tűnik, megint megjön. :(

Ha késik, akkor érdemes tesztelni, előbb semmiképp!

Drukkolok, hogy ne jöjjön meg! Majd írj!

2009. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok, de sajna megjött:-( Igaz még csak 2 hónapja próbálkozunk, de nagyon el vagyok keseredve. Tudom még nem kéne, de ez van. Ráadásul eddig 27 naposak voltak a ciklusaim, erre most a 26. napon megjött. Ráadásul ritkán tudunk együtt lenni, mert vidéken dolgozik a férjem:-( Azért nektek drukkolok, hogy sikerüljön.
2009. okt. 2. 22:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( De ne keseredj el, két hónap nem hosszú idő! Amúgy nekem is megjött mára. :( (21.29es)
2009. okt. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocs, 21.49es voltam!!
2009. okt. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy neked sem jött össze. Fel a fejjel! Tudom, hogy 2 hónap nem sok idő, de azért el vagyok kenődve. Ráadásul elméletileg jókor voltunk együtt, s így sem sikerült. Mivel vidéken dolgozik, nem is mndig tud hazajönni akkor amikor kellene.A múlt hónap jó volt, mert szabin volt. Ebben a hónapban szinte esélytelen lesz a dolog.
2009. okt. 3. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!