Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A sex után hány nappal később...

A sex után hány nappal később lehet kimutatni azt, hogy valaki terhes?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
2 hét minimum ha tesztelsz
2008. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
én úgy tudom hogy egy hétre rá
2008. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teszttel egy hétre rá semmiképpen... Az elmaradt menstruáció után 5-10 nappal. És az ultrahangon is kb. ekkorra látszódnak gyanujelek.
2008. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Két hét, mert abban már benne van az elmaradt menstruáció. Min 2 hét.
2008. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
minimum 2hét!
2008. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem az elmaradt mensi után már 2 nappal kimutatta,és nagyon a mensi előtt lettem terhes,mert sajnos csak akkor volt lehetőségünk a szexre!!!
2008. jún. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a terhességet az utolsó menstruáció első napjától számolják, tehát a peteérés, és a megtörtént aktus előtt,től, maikor még valójában nem isl étezik a terhesség. Az aktuskor ha van peteérés, és három napon belül összetalálkoznak az ivarsejtek, akkor onnantól számítva amikor beágyazódik a petesejt, és elkezd termelődni a sárga test hormon meg a HCG, (két hét kb) attól lehet kimutatni

24/L

2010. nov. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ja és az aktuális elmaradt menstruáció napjától lehet már tesztelni, előbb nem érdemes. főleg reggeli órában, mikor aí vizelet koncentrációja a legmagasabb. Clear Blue az egyik legérzékenyebb teszt ha jól tudom

előző voltam 24/L

2010. nov. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!