Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a pasim a vizben rakta be...

Ha a pasim a vizben rakta be nekem 1cm -re a péniszét lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szijasztok csak azért csak annyira mert ott "sipákoltam" neki , hogy félek h belém megy az ellőváladék s ezzel a sperma !! Jah és tusfürdős is volt a viz amugy abban elpusztulnak? | és késöbb az ágyban is be rakta (guminélkül) ismét csak 1-2centire szoval azt a csontot amitől elvileg fáj a behatolás vagy nem tudom mi az (lehet h nem csont) annál beljebb nem rakta ..!lehetek igy terhes vagy kicsi az essélye? köszönöm szépen a válaszokat szijasztok:)
2008. jún. 17. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát látom nem vagy túl tapasztalt... na mindegy, légy óvatos és ne szexelj gumi nélkül. Nem vagy terhes tuti.
2008. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Kérlek ne írd azt hogy szijasztok!Ez nem jópofa hanem közönséges,azt hiheti rólad az ember,hogy ennyire nemtudsz helyesen írni!Amúgy a spermától leszel terhes nem attól hogy mennyire rakja be a barátod!Különben meg egy felkelőtlen alak, ha gumi nélkül ugrik neked!
2008. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Azt tanácsolom válasszatok biztonságos védekezést!!!!!A férfiúi váladék bármennyire kerül a hüvelybe, elég aktív elemeket tartalmaz, melyek megtalálják a kódolt útjukat a petesejt felé. Olvassatok el legalább egy darab felvilágosító könyvet!!!!A fürdővízről annyit, hogy meleg. A tusfürdőtől elég lugos, ami kedvez az életbenmaradáshoz. ég valami!!! Ha fáj a szeretkezés nem a megfelelő emberrel csinálod, nem figyel kellőképpen az előjátékra és NEM FIGYEL RÁD!!!!!
2008. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat de aakor most 100% h terhes leszek/vagyok vagy csak kicsi rá az esély?
2008. jún. 17. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem csont! Szűzhártyának hívják! Ha 1-2 cm-re betette akkor már esélyes lehet egy baba, az mindegy, hogy a fürdővízben volt az eset!
2008. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia mégegyszer. Muszáj leírnom. Mind a ketten felelőtlenek vagytok. Ha valakik nemi életet élnek, gondolni kell arra, hogy bármikor megtörténhet, hogy " becsúszik" a baba.Pláne védekezés nélkül. Ma 1-2 centi 1-2 perc, pár nap múlva egészen és teljesen?? 100%-os védekezés egy módszer:Ha kerülöd a szexet, még a környékét is! Előbb készülj fel rá, olvass róla.Ha majd mindent tudsz kezd el VÉDEKEZÉS MELLETT!!!
2008. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te figyelj, 100% az ami már megtörtént. Az 100% hogy megszülettél és az is hogy felelőtlenek vagytok. Ne idegeskedj, szerintem nem vagy terhes, főleg ha még sose rakta be csak addig a bizonyos pontig... Érted. Szóval ha még szűz vagy akkor tuti, 100% hogy nem lettél terhes.
2008. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és tudodm felelőtlen vagyok
2008. jún. 17. 21:35
 9/10 anonim ***** válasza:
URAM ATYÁM!!!!!CSONT!!!!HÁT INKÁBB MÉG BARBIE BABÁZZ,ÉS OLVASGASD A BIOSZ KÖNYVET!EZ SZÖRNYŰ!!!!
2008. jún. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aj én nem ami ott belül van .nem arragondolok uhh ink nem mondok csunyát ...pedig énis tudnék ennyi erővel...! Én arra gondolok ami közvetlen aszemérem ajaknál van ..az a vénusz domb vagy minek az alja !!
2008. jún. 18. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!