Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óvszer nélkül belémhatolt a...

Óvszer nélkül belémhatolt a barátom, rá kb.10-15 percre miután elment (óvszerbe), csak játszottunk, és nem sokat, csak 1-2 lökés, és nem is "tövig". Lehet gáz?

Figyelt kérdés

Én egyáltalán nem félek most, pedig lehet, h kellene.. (? )

Tablettát nem szedek.


2008. jún. 17. 19:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah, és menszesz utolsó napján vagyok.
2008. jún. 17. 20:13
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Gyerekek! Ez veszéllyes,én felnőtt fejjel szoptatva, úgy hogy nem is betegettem meg (tehát elvileg nem volt peteérésem)teherbe estem,örültünk neki , de nem így terveztük.Fiatalok vagytok,elötetek az élet,nem is tudjátok mivel szórakoztok.Nem egyszerü tudom, én is voltam hasonlo helyzetbe,de ha teheted akkor szedj gyógyszert!(én nem szedhettem,a mai napig óvszerrel védekezünk!)
2008. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. A menses utólsó napján szinte nulla az esély. Ha ilyen esetben megijedsz, mi lesz később??? Létezik rendkívüli peteérés, nem tudhatod az idejét. Azt tanácsolom, hogy VÉDEKEZZ!!!!Olvass a szexről felvilágosító könyvet! Nem gáz, ha okosodni akarsz.
2008. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoktunk :) Mindig..
2008. jún. 17. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!