Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyinek kell lennie a Hcg...

Mennyinek kell lennie a Hcg szintnek?

Figyelt kérdés
14dpo.n voltam laborban, ahol 110hcg szintet találtak, aznap az UH-on petezsák valószinűsithető. A 10es tesztem 12napon mutatott nagyon halvány csikot, keddre erősödött, de ugye nem kevés ez a hcg szint?

2013. máj. 15. 18:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

láthatóan erősödik a teszt! Csak nyugi! Semmi másra nincs most szükséged csak arra hogy nyugodt maradj!


Sokat ártasz azzal ha idegeskedsz! Minden rendben lesz!

2013. máj. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jó a hcg szinted, de ennyi hcg-vel még kizárt, h petezsák látsszon.
2013. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, lehet tudni mi lett a vége?

nekem a 15. dpon volt 147 és nekem is alacsonyra mondta az orvos és csak csütörtökön megyek újra.

örülnék ha leírnád, hogy mi történt veled.

2013. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
szia! Minden rendben van. Leghamarabb a 18.napon lehetett a megtermékenyités, tehát később volt az átlagnál. A héten voltam a 12hetes UH-on ahol behozta a lemaradását, és szépen fejlődik. Majd csak a 8hét után láttunk szivhangot, addig csak petezsákot. Remélem segitettem.
2013. júl. 13. 21:29
 15/16 anonim ***** válasza:

de örülök nektek!! :)) remélem hogy nálam se lesz probléma, de engem az orvos ijesztgetett hogy túl alacsony nem várt után két nappal csináltuk a vérvételt, már a papíromra rá is írta kérdőjellel hogy missed ab?

majd meglátjuk csütörtökön megyek uh-ra egy másik orvoshoz, egyelőre csak egy 6mmes petezsák van benne 2 mmes szikhólyaggal nekem is azt mondta ez a másik orvos hogy simán lehet hogy később fogant a baba.

csütörtökön kiderül :)

gratulálok és boldog babavárást!

2013. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nekem ez a laboreredmény nemvárt után 4nappal volt, és csak 5mm es petezsák volt, más nem volt látható. Szoritok neked, nekem rosszabb eredményeim voltak, de az orvosom csak gratulált, hogy sikerült. Szoritok nektek!!!!!
2013. júl. 13. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!