Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyinek kell lennie a Hcg...

Mennyinek kell lennie a Hcg szintnek?

Figyelt kérdés
14dpo.n voltam laborban, ahol 110hcg szintet találtak, aznap az UH-on petezsák valószinűsithető. A 10es tesztem 12napon mutatott nagyon halvány csikot, keddre erősödött, de ugye nem kevés ez a hcg szint?

2013. máj. 15. 18:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
[link] itt van számokban
2013. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem kevés még a hcg-szinted. nekem ebben az időbben 1980-as volt.
2013. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megtaláltam ezt a táblázatot én is, hát épphogy beleférek. Nem nyugtatott meg, de várok még választ hátha van valakinek hasonló tapasztalata, remélem pozitiv.
2013. máj. 15. 19:12
 4/16 A kérdező kommentje:
Kedves 2. az hogy kevés még, nem azt jelenti, hogy ne bizakodjak, mert kevés, és már többnek kéne lennie, ugye?
2013. máj. 15. 19:13
 5/16 anonim ***** válasza:
bizakodni lehet én nm is azt irtam h nem. már többnek kénne lenni a hcg-nek. szoritok és drukkolok h erőssödjön a hcg-szinted.
2013. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet később fogant a baba! :D
2013. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A ciklusom 16.napján kaptam a tüszőrepesztőt, elvileg 36-48 óra a petesejt kiszabadulása, majd a megtermékenyülés, amit nem lehet tudni, az a beágyazódás ideje. 32.napon jelzett először a teszt, addig nem, majd a 34.napon csinálták a labort. Remélem minden rendben lesz. Elvileg ez nagyon személyfüggő, de hátha vannak itt lányok akik hasonló cipőben jártak. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2013. máj. 15. 19:57
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia, én nem emlékszem már sajnos a pontos adatokra, de elmesélem: 2-szer voltam terhes, mindkétszer véreztem mellette, mindkétszer néztek hcg-szintet is. Mindkét terhességnél kevesebb volt, vagy alsó határ "az előírthoz" képest. 2 naponta nézték a hcg-t, tehát az ütemet is, hogy nő-e. Első terhességem idején, alig nőtt: 2 nap alatt, ha jól emlékszem 115-ről 160-ra, majd rá két napra 165. Ekkor már lehetett sejteni, hogy vetélés lesz a vége (de még ekkor sem mondta biztosra a doki, mert mondta, van olyan, hogy megtáltosodnak :) De újabb 2 nap múlva csökkent is az érték, akkor már biztos volt, rá egy hétre spontán elvetéltem.

Következő terhesség, újabb vérzés, újabb hcg-k, itt már lényegesen jobb volt, emelkedett, de nem duplázódott 2 nap alatt, inkább csak kb 3 naponta. Jelentem, azóta 1,5 éves a kisfiam. Úgyhogy a táblázatok max fogódzkodók. Nyilván megnyugtatóbb, ha hiper-szuper tankönyvi példát mutat az eredmény, de az is csak átlag, a valóság nagyon sokszínű lehet.

Remélem minden jól alakul nálad is és pár hét múlva le se tojod milyen hcg eredményed volt a tizenakárhanyadik napon! :)

2013. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyonköszönöm a válaszod. Sajnos beleestem a hibába tesztelgetek a világba, bár a tegnapi napot kihagytam, de a ma reggelit nem. Vettem egy másik fajta tesztet, 25ös, látszik szépen, de nem erős, és én már nagyon erősre gondoltam 2 nap elteltével. De csináltam gyors olyan tesztet is amit korábban használtam, azon látszik erősödés. Igaz az 10es érzékenységű.
2013. máj. 16. 05:55
 10/16 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Nem tudom melyik link a jó, az alsó teszt a ma reggeli.

2013. máj. 16. 06:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!