Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 pozitív teszt után ma este...

3 pozitív teszt után ma este megjött, volt baba, csak elment? 1 hetet késet!

Figyelt kérdés
Már kezdtem magam beleélni,erre ez történik....
2009. okt. 1. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van ilyen :( Nekem is volt. Ezt hívják "biokémiai terhességnek".

Elindult valami, de valszeg genetikai eltrés miatt alakult így. Nekem is nagyon rossz volt, de az orvos azt mondta, hogy ez jó jel, mert ezek szerint teherbe tudok esni és a természet jól működött, nem hagyott egy beteg babát kifejlődni...

Igaza lett, rá 2 hónapra pozitívat teszteltem megint :)

2009. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos elment. :(

Vizsgáltatsd ki magad: TSH, prolaktin, cukor, inzulin, kortizol, progeszteron a peteérés után 7 nappal!

2009. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is jobban jártál, hogy egy korai vetélésed volt, mintha később jön ki valami. részvétünk :-( ezért nem nevezik a dokik terhességnek azt aminek nem dobog még a szíve, kegközelebb biztos sikerül, de lagalább nem kell szünetet tartani, mert a szervezet ezt egy erősebb mensiként éli meg, nem úgy mint egy igazi vetélést.
2009. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. A dokim azt mondta, amit itt az utolsó válaszoló is írt: a tested nem li meg vetélésnek, ugyanakkor emlékezni fog arra, hogy terhes voltál :)
2009. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!