Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikra megyek a doki felírt...

Lombikra megyek a doki felírt clostit 2x1, Gonal-F75NE 3x150 és Merional 3x2. Kinek mit írt fel a doki?

Figyelt kérdés
Akinek volt már lombikja ezek a gyógyszerek milyen hatással voltak és milyen sikerrel jártatok?
2009. okt. 1. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem Gonal 1x150 és Merional 1x1 volt. Neked miért kell ennyi sok hormon? Nagyon soknak tűnik. Én most várom a 3. lombik eredményét, egy enyhén emelkedett hcg szintet tudhatok eddig magaménak :S
2009. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy miért így írta fel a doki még tapasztalatlan vagyok ezért is kérdeztem . Hova jársz kezelésre? én a Káliba járok.
2009. okt. 1. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a BMC-be járok. Fura, de biztos tudja a dokid, mit csinál :)
2009. okt. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia,nekem a Kaaliban volt aug 17-en az elso lombikom es egyben sikeres is.A ket beultetett embriobol az egyik maradt meg,akinek mar szivhangja is van,ez nagyon boldogga tesz.A masik spontan ment el 3 es fel hete,ez azota is tisztul,tehat azota barna folyasom van,de remelem minden rendben lesz.

A gyogyszerek mellekhatasa nekem oriasi mellfajdalommal jart,a petesejtleszivas utan 3-4 napig alhasi fajdalmam volt.

A Kaalirol es az ott dolgozokrol,kornyezetrol csak a legjobb velemenyel vagyok.

Sok sikert,ha meg kerdesed van szivesen valaszolok.

2009. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is az első beültetésem lesz, kihez jártál a Káliba?
2009. okt. 4. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! én decapeptyl és Gonal f-et kaptam először. A gonal-t emelni kellett 150-ről 225-re majd ez nem volt elég és kaptam merional-t 3x. na az meghozta a hatást!

Szerintem is egy kicsit sokféle hormont kaptál, de biztos tudja az orvosod mit csinál!Csak nehogy túl stimuzzanak! Nem szeretnélek ijesztgetni! Kérdezd meg az orvosod, h minek milyen hatása van és miért kell ennyi belőle! Nyugodtan megkérdezheted! Én is kíváncsi lennék a helyedben!

Sok sikert!

2009. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugi! Van, akinek tényleg annyi hormon kell, mint egy lónak, hogy beinduljon.

Nekem is így lett babám.

A dokik pedig a véreredmények alapján döntenek a kezeléshez való gyógyszerekről, nem hasraütnek.

Melyik városba jársz kezelésre?

2009. okt. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Budapesti Káliba járunk.
2009. okt. 6. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!