Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? Van rá esélyem?...

Terhes lennék? Van rá esélyem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Az orvos 3 hete írt fel nekem egy új fogamzásgátlót , a neve Samba,előtte Lindynette 20 és Yadint szedtem !3 fázisú nagyon gyenge hormontartalmú , és nagyon új gyógyszer "doki szerint"

Sajnos elfelejtettem bevenni 1 szemet az első héten ami 7 napja volt , a mellékelt tájékoztatón az van írva hogy ha az első leggyengébb "héten" felejtek bevenni forduljak orvoshoz, mert terhes lehetek .

Ma olyan megjön érzésem volt , és kicsit barnáztam is , és majdnem hánytam , nem gondolom hogy terhes vagyok , de szerintetek lehetséges??

Nem nagyon szeretnék még babát , de tényleg véletlen nem tudtam bevenni .

Írjatok véleményt nekem , és hogy mikor teszteljek szerintetek!


2009. okt. 1. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély, de lehetséges. Azt szokták ajánlani, hogy ha kimarad egy gyogyi, mindenképp jó, ha bevetsz még mellé vmi más védekezési módszert is.
2009. okt. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, akkor a gyógyszert a mensi második napjától kell szedni. Ha múlt héten kezdted el, akkor még csak nemrégen menstruáltál. Bár vannak kivételek, de szerintem (hangsúlyozom, szerintem!) kevés az esélye, hogy terhes legyél. De ha biztosra akarsz menni, a ciklus vége felé vegyél egy tesztet. És hogy ne felejtsd el a gyógyszert bevenni, állíts be előre pár hónapra a telefonodba emlékeztetőt. :) Szia!
2009. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a gyógyszert a menzesz első napjáól kell szedni.

ha éltél szexuális életet az elfelejtett bogyó utáni 1 hétben, akkor vanrá kicsi esély h terhes lehetsz

2009. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, DE folytatólagosan szedtem a gyógyszert, tehát nem az első menszesz napjától , hanem ahogy kellett.

A 7 tabletta mentes nap után a 8. napon mindjárt szedtem tovább csak nem a Yadint hanem ezt a Sambát!

2009. okt. 1. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem a kihagyás nem lenne gond, mert előtte szedtél igaz másfajtát. Én mikor el kezdtem szedni a fogigátlót eleinte rosszul éreztem magam, fályt a felyem hányingerem volt, aztán elmultak ezek, gondolom szokni kell a szervezetnek.
2009. okt. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rendben , akkor nincs esélyem , örülök !

Köszönöm a válaszokat :)

Minden jót .

2009. okt. 2. 13:10
 7/7 anonim válasza:
Ha az első héten elfelejtted bevenni a gyógyszert és az ELŐTTE lévő egy hétben volt szexuális kapcsolatod akkor igen valóban lehetsz terhes. A teszt elvileg a beágyazódást követő 3. naptól már kimutatja a terhességet, tehát szerintem minél hamarabb csináld meg.
2009. okt. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!