Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még esélyem, hogy mégis...

Lehet még esélyem, hogy mégis terhes vagyok? Bővebben lent

Figyelt kérdés

július 26-27 körül kellett volna megjönnie a menzimnek, de eddig még szerencsére nem jött meg, ma reggel teszteltem egyet, de sajnos negatív lett.

Néha fájogat az alhasam. Reménykedhetek még, hogy baba?


2010. júl. 31. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, tesztelj még, hátha esetleg nem volt jó a teszt! Nekem úgy fájt a hasam lent mintha meg akarna jönni!

Sok szerencsét!

2010. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szia

Köszönöm szépen, akkor még reménykedem, hátha még csak korai nagyon a terhességem és nem mutatta ki a teszt

2010. júl. 31. 18:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem egyszer vert át a szervezetem, 10 napot késett, negatív volt a teszt, és sajnos meg is jött utána:( De drukkolok, hogy neked ne így legyen! Ha mégis megjön, vigasztaljon a tudat, hogy az azt követő hónapban megint késett, két hét után mertem tesztet csinálni, és pozitív lett:) Ha véletlenül most mégse jött össze, akkor egy hónap múlva neked is össze fog:) De drukkolok nagyon, csinálj még egy tesztet!
2010. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatást, hétfőn fogok ismét tesztelni, ha addig sem jön meg.
2010. júl. 31. 19:10
 5/9 Aisa25 ***** válasza:

Szia. Szerintem reménykedhetsz! Mindenki másmilyen, lehet hogy még nincs elég terhességi hormon a vizeletedben. Én pl. 8hetes terhességig teszteltem, és sosem lett pozitív, aztán lett egy lányom. :)

Szerintem várj pár napot, tesztelj újra. Ha még egy hétig nem mutat semmit és nem is jön meg, talán elmehetnél dokihoz, hogy kiderüljön miért késik.

2010. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Most kezd megjönni :-(

Már barnázok.

2010. júl. 31. 21:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem baj, ne keseredj el, kövesd az én példámat:) A következő alkalommal a késés után már nem fog megjönni, meglátod! Drukkolok:)
2010. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia, első vagyok!

Ne csüggedj, és pláne ne görcsölj rá a témára!

Majd a következő hónapban sikerülni fog!

KITARTÁST!

2010. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a biztatást. :-)

2010. aug. 1. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!