Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet terhességi tünet?

Ez lehet terhességi tünet?

Figyelt kérdés
Pár napja állandóan ehetnékem van, pedig eddig nem is nagyon kivántam az ételt csak úgy muszájból ettem. A másik, hogy tegnap óta percenként kell mennem pisilni. Még szoptatok, úgyhogy még nincs mensim. Nagyon aggódok, 3 hónapja szültem császárral, nem lenne jó most egy kistesó, a hegemnek se tenne jót most a nagy poci.
2009. okt. 1. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni,sőt most is ez van,de nincs baba.Azért egy tesztet megér a dolog!
2009. okt. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A pisilés lehet meg-felfázástól, az, hogy jobb az étvágyad, lehet a tejtermelés miatt. Gondolom egyre több tejcsi kell a babádnak, többet kell enned, hogy ,,előállítsd,,. De ha nem védekeztek lehet kis tesó is. Vegyél tesztet.
2009. okt. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!