Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire halvány az a második...

Mennyire halvány az a második halvány csík a terhességi teszten?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátló tablettáról áttértünk (bizonyos okok miatt, ami itt nem lényeges) óvszerre. Azóta nem jött meg (több mint 2 hónapja), de ez nálam nem egyedi eset, az orvos szerint nincs peteérésem. Mellesleg nincs is semmiféle terhességi tünetem, bár az előző két terhességem során sem volt... Ennek ellenére csináltam egy tesztet, amin éppcsak kivehetően, de látszik egy második csík is. Ilyen is volt már régebben, amikor aztán kiderült, hogy nem vagyok terhes.

Nem igazán hiszem, hogy terhes lennék, de azért nagyon érdekelne, hogy mit is értenek "halvány" csíkon. (éppenhogy látszik, fele olyan erős, mint a másik csík, stb. )


2008. jún. 17. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A kérdés az, hogy elszineződik vagy csak anyagában látszik, hogy ott kéne elszineződni.

Elég nehéz fekete fehéren írni árnyalatokról. Szerintem várj néhány napot és reggeli első vizeletből nézd meg újra. Ha határozottabnak látod a második csíkot, mint korábban,akkor szerintem keresd fel a nőgyógyászod.


Minden jót!

2008. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

azt mondják mindegy mennyire halvány ha ott a csík ott a baba is. ha nagyon bizonytalan vagy, szerintem menj el dokihoz (mondjuk ha már lehetsz akár 5-6hetes is) és ő pontosan eldönti mi a helyzet. Lehet, hogy volt pé-d ebben a hónapban és pont akkor nem védekeztetek.

Sok sikert és remélem előbb-utóbb (amikor szeretnétek) bitang erős csíkjaid lesznek!

2008. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!