Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden esetben marad nyoma a...

Minden esetben marad nyoma a második csíknak a ONE STEP terhességi teszten?

Figyelt kérdés
Korán is csináltam,meg du is, nem is az a baj, hanem 4órája már,hogy teszteltem, mégis még mindig látszik, hol kéne színesnek lennie. Nem színes, de sötétebb, mintha csak a fehér nyoma lenne.
2011. jún. 9. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem színes akkor az valószínűleg szellemcsík (száradási csík). Pár nap múlva, ha esetleg mégis baba miatt csíkozódott be erősebben kell majd mutatnia. Én is one step teszttel teszteltem nemvrt napján este, egyértelmű pozitívat.


26 hetes km

2011. jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ha fehéresnek látod a csíkot, főleg fény felé fordítva, az hatalmas negatívnak számít, én is jártam így .
2011. jún. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pont hogy sötétebb fénynél látszik jobban,mint napnál.

Nem bírom jól leírni :)

Nem fehér és nem lenyomat az biztos.

Hát mindegy, hétvégére eldől...

Köszi a válaszokat.

Jah ma vagyok a 11.dpo-n.

2011. jún. 10. 14:34
 4/7 A kérdező kommentje:

Határozottan látszik valami!!!

Csináltam egyet tegnap du, egyet ma reggel és egyet most.

Mind a hármon látok valamit, amit ha erős fény felé fordítok, akkor semmi sem látszik.

Ha kisebb fényben nézem,akkor látszik a csík.

Méghozzá a ma reggeli erősebb,mint bármelyik.

Persze, mindegyik iszonyat halvány.

Fotózni sem lehet.

2011. jún. 10. 14:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, még 1 hétig ilyeneket teszteltem és utána felkerestem a nőgyógyászomat elküldött ultrahangra, itt kiderült, hogy nem vagyok terhes, ezért írt fel Norcolutot, ami meghozta. Még a köv. mensimnél is szednem kellett, mert nem jött meg rendesen. (ez a tortúra fogamzásgátló abbahagyásától volt a dokim szerint.)
2011. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked, hogy pár nap múlva tesztelj egy szép igazi színeset:)
2011. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ma is teszteltem, ugyanez a helyzet. :(

Már színesnek kéne lennie valamennyire...

Mindegy, már elegem van... két éve...

2011. jún. 11. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!