Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closti és bromo csinálhat...

Closti és bromo csinálhat ilyet velem? Vagy terhes lehetek? 2. baba lenne.

Figyelt kérdés

Teljesen terhességi tüneteim vannak. A méhemet érzem esténként, tegnap a csontom is fájt, úgy mint szülés után, ma már a gátsebem is fájdogál.. kívánom az almalevet, pedig csak vizet szoktam mindig inni, szorulás, puffadás (almalé nélkül is), éjszaka is kijárok pisilni és első gyereknél is FÁZOTT a hasam! Állandóan be kell takarni, mert hideg.


Bromo-t a tej elapasztására kaptam...


2013. máj. 13. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
A clostit is szeded?
2013. máj. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hasonlókat tapasztaltam én is a bromotól
2013. máj. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, szedem, hogy "felturbózzon"....
2013. máj. 14. 10:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi 2 évig próbálkoztunk, én akkor kaptam bromo-t (kicsit magas volt a prolaktin szintem) és closti-t. A 2. hónapban jött is a baba.:-)

Szóval ha ti is babát szeretnétek, akkor persze, hogy lehetsz terhes.:-)

2013. máj. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, szeretnénk! És amikor teherbe estél, kaptál valamilyen gyógyszert? Vagy szedtél bármit? Azóta megszültél vagy még terhes vagy? Milyen koraterhes tüneted volt?
2013. máj. 14. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Elevitet és folsavat szedtem.

Nem kaptam gyógyszert. 7 hetesen elkezdtem vérezni, akkor kaptam Duphastont.

Legkorábbi tünetem a mellfeszülés/fájdalom volt, de olyan erősen, hogy tudtam, hogy terhes vagyok (még mielőtt megjött volna, de persze nem jött meg).

Igen, azóta már megszületett a baba, nemsokára 6 hónapos.:-)

Neked mennyi idős a babád? Az első baba spontán sikerült?

2013. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, spontán. 19 hónapos Nagyfiú! :-)

Sztem most se nagyon kellett volna a closti, mert volt peteérésem... mindenféle vizsgálat nélkül kaptam.Ja és új a dokim. De sajnos bárkihez megyek, nem foglalkoznak velem, így legalább történt vmi. Januárban volt egy vetélésem, mielőtt, vagy minek nevezzem..megjött pár nap késés után...S ez zavart be... mivel szoptattam még, ezzel is le kellett állni...

2013. máj. 14. 16:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez szomorú...

Hát majd kiderül, hogy baba van-e a dologban.:-)

Nekem mindenesetre nem voltak terhességi tüneteim csupán a gyógyszerektől. :-)

2013. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!