Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az baj, ha nekem 42 naposak a...

Az baj, ha nekem 42 naposak a ciklusaim? Nem lehet ezt valahogy lerövidíteni?

Figyelt kérdés
Ilyen hosszú ciklusnál tényleg nincs ovuláció? 6 hónapig max 32 napra mindig megjött. Most meg ez a 2. olyan hónapom,hogy ilyen sokáig tart. Nincs hormonális problémám, voltam orvosnál. Kezdek megijedni, mert azt hallottam, hogy ha vkinek ilyen hosszú, akkor lehet PCOs, ez igaz?
2009. okt. 1. 13:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy normalis a 42 napos ciklus de, hogy egy kicsit megnyugtassalak tavaly a babam pont egy 42 napos ciklusban fogant. Ezt onnan gondolom, hogy a ciklusom 39-dik napjan meg mindig negativ volt a hcg teszt es a 42-dik napon meg halvany pozitivat teszteltem. Sajnos ezt a babat elvesztettem a 8-dik heten. Majusban megfogant a mostani babam es az ovulacios tesztem a ciklusom 22-dik napjan lett pozitiv, pontosan ekkor fogant a babam egy 36 napos ciklusban. Tehat nem lehetetlen igy sem teherbe esni.

19 hetes kismama

2009. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Gratula a pocaklakódhoz!


Ma vagyok a 41. napon! Elég feszült vagyok, nem viselem valami túl jól. Megrendeltem a Gynexet, 7 nap és meg is kapom :) 7200 Ft postaköltséggel, háááát, kíváncsi leszek rá! Szerintem Neked helyreállítja a Closty, sok jót hallottam róla!

2009. okt. 1. 15:10
 13/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kikérném egy orvos véleményét. Ha ezt nem szeretnéd szerintem először próbálkozz cickafark majd palástfű teával és szedj barátcserjét. 2-3 hónap és lerövidíti a ciklusod.
2009. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
1. vagyok.az utolsótól szeretném megkérdezni, hogy hallott valami rossz dolgot a cseppekről?Én kérdeztem dokitól,de ő sem hallott a gynexről.
2009. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

már megrendeltem

kipróbálom,aztán megosztom veletek a tapasztalatokat :)

holnap jövök

sziasztok

2009. okt. 1. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!