Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az baj, ha nekem 42 naposak a...

Az baj, ha nekem 42 naposak a ciklusaim? Nem lehet ezt valahogy lerövidíteni?

Figyelt kérdés
Ilyen hosszú ciklusnál tényleg nincs ovuláció? 6 hónapig max 32 napra mindig megjött. Most meg ez a 2. olyan hónapom,hogy ilyen sokáig tart. Nincs hormonális problémám, voltam orvosnál. Kezdek megijedni, mert azt hallottam, hogy ha vkinek ilyen hosszú, akkor lehet PCOs, ez igaz?
2009. okt. 1. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem is max egy évig 33-34 napra megjött,most meg ez a 3. hónap, hogy nekem is kitolódik.Most a 60. napnál tartok.hosszú ciklusnál is van ovuláció.Lehet PCO,de ha kivizsgáltak,és nem találtak semmit,akkor miből gondolod, hogy az?Nekem sincs,minden rendben van nálam.
2009. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszod :) Még nem volt hüvelyi UH-m és azt csak abból tudják megmondani.

És nem tudod valamivel lerövidíteni?

2009. okt. 1. 13:47
 3/15 A kérdező kommentje:
és nem baj, ha ilyen hosszú a ciklushossz? nem lehet, hogy ezért nem jön nálunk a baba?
2009. okt. 1. 13:48
 4/15 anonim ***** válasza:
Én most kaptam clostyt,ha megjön elkezdem szedni,hátha az rendbe tesz.Aztán, ha az sem jön be akkor kipróbálom a gynex cseppeket.
2009. okt. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :)
2009. okt. 1. 13:52
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocs az lemaradt az előbb, hogy első voltam.Hát lehet benne valami, hogy azért nem jön a baba,mert ha hosszú a ciklushossz, akkor a progeszteron is alacsony.Nekem azt mondta most az endokrinológus, ha 1 hétig még nem lesz menses, akkor menjek vissza nőgyogyihoz progesteron növelő gyógyszerért.Te endokrinológusnál voltál?
2009. okt. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A gynex cseppet hogy tudom megvásárolni? nem voltam endokrinológusnál, mert eddig jó volt ciklusom, csak ez a 2. ilyen hónapom. Megpróbálnám azt a cseppet, szerinted ártani nem árthatok vele?
2009. okt. 1. 14:05
 8/15 anonim ***** válasza:
Én neten fogom megrendelni, mert a környéken senki nem hallott róla.Írd be a keresőbe,aztán kidobja, hogy hol lehet venni.7000 ezer körül van, sajna.Nem hinném, hogy árthatsz vele.Én a férjemnek is fogok adni.
2009. okt. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

:) én is arra gondoltam, hogy adok neki is!!! jó drága, de remélem megéri! Nálunk sem hallott róla senki.

ok, beütöm keresőbe :)

ha gondolod tartsuk a kapcsolatot!

2009. okt. 1. 14:26
 10/15 anonim ***** válasza:
Ok.Te hányadik napnál tartasz most?
2009. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!