Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A luteális szakasz lehet 15 nap?

A luteális szakasz lehet 15 nap?

Figyelt kérdés
Nekem mindíg 28 naposak a ciklusaim.Ovu tesztet csak most csináltam először és a 11. nap estéjén volt pozitív.Az ovulációm pedig a köv. utáni hajnalban volt,tehát a 13. napon.Most egy nappal előbb jön meg vagy lehet 15 napos a luteális szakasz?EZ gond lehet?
2009. okt. 1. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt most nem teljesen értem. Nem akkor van ovuláció, amikor + az ovu teszt? Inkább a tűszőrepedésed volt köv. hajnalban nem? Azt nem lehet érezni, csak a hő hirtelen emelkedése jelzi. Szerintem.


Az ovu teszt akkor pozitív, ha a tesztcsík színe megegyezik, vagy erősebb a kontollcsíknál!

2009. okt. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Peteérésem volt a 11. napon,akkor volt pozi a teszt és ovulációm(amikor a petesejt kiszabadult),a 13. nap.Nálam az ovuláció(tüszőrepedés)mindíg elég komoly görcsökkel jár.
2009. okt. 1. 10:39
 3/6 A kérdező kommentje:
www.fogamzás.mindenkilapja.hu
2009. okt. 1. 10:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze ékezet nélkül!:)))))
2009. okt. 1. 10:56
 5/6 anonim ***** válasza:
12-16 nap között teljesen jó a luteális fázis, tehát nálad ez a dolog rendben van, nyugi! :)
2009. okt. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:))))))))))))))))
2009. okt. 1. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!