Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni menzesz...

Teherbe lehet esni menzesz előtt 4 nappal?

Figyelt kérdés
csak mert a mezeszem előtt 4 nappal szeretkeztem a párommal és nem jött meg időben de még rá 5 napra se és nem udom eldönteni hogy most mi történt
2008. jún. 17. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:

most hogy 5. napja nem jött meg, szerinten nyugodtam csinálhatsz tesztet, ki fogja mutatni.

elméletileg bármikor lehetséges a teherbeesés

2008. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ha lehet mihamarabb prbáljaok meg válaszolni légyszives...előre is köszönök mindent...
2008. jún. 17. 10:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is épp így vagyok, csak nekem megjött egy pár napig, de nem volt rendes,és most elég rosszul érzem magam. De miért ne?:-)

Te mikor csinálsz tesztet?

2008. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet mihamarabb, és ha negatív is, és még mindig nem jön meg, vagy ha gyanús, akkor pár nap múlva ismételd meg. Ha pedig még akkor sem vagy biztos, épp eleget késik ahhoz, hogy a nődokid felkeresd. Sok szerencsét!
2008. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak tüneteid? Mellfeszülés stb...Az előző válasz is én írtam. :-)
2008. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nincs semmi tünetem csak nem hajlandó +jönni de még mindig nem 2 tesztet is csináltam!!!! mind2őn 1 vonal jelent meg...vagyis ugye negativ lett
2008. jún. 18. 11:10
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitségeteket már +jött szerencsére nem vagyok terhes:)szerdán jött meg este:)köszönök még1x mindent:)
2008. jún. 19. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!