Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki adna nekem egy-ket jo...

Valaki adna nekem egy-ket jo tippet teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 19:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Szex?
2009. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Szexelj
2009. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Találó az első kettő:))

Az a gond, hogy nem esel teherbe pedig már próbálkoztok egy ideje? Ne görcsölj rá, ne stresszelj. Ha minden szex után azon agyalsz, hogy most vajon sikerült-e akkor nem fog. Ha már régóta nem jön össze, akkor érdemes lenne kivizsgáltatni magatokat! Ja és UTÁNNA ne ugorj ki rögtön az ágyból. :))

2009. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nem ugrom ki rögtön az ágyból,mindig félorát vagy egy orát fekszem felpárnázott fenékkel és egy éve semmi.az orvos kivizsgált mind a kettőnket,minden rendbe van
2009. szept. 30. 20:24
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem könnyű, de próbálj nem a babára gondolni. Élvezd a szex örömét, utána bújj oda a párodhoz és ne azzal foglalkozz, hogy összejött-e.
2009. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy igazuk van az előttem szólóknak, de kérdezem én hogy lehet másra gondolni, ha minden porcikádban babára vágysz? Valaki árulja el a titkot nekem is!
2009. okt. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi is amikor próbálkoztunk már egy ideje, ideges voltam amiatt hogy nem jön össze, folyamatosan görcsöltem rajta. Aztán a végén úgy voltam vele, hogy nem is érdekel az egész belemerültem a munkába, és a következő hó elején pozitívat teszteltem. Persze nem könnyű másra gondolni ha nagyon szeretnéd, de meg kell próbálni. 3.voltam, 9 hónapos baba anyukája
2009. okt. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Mi is sokáig próbálkoztunk nekem volt bajom. gyógyszert kellett szednem nagyon drága volt utolsó hónapban amikor eldöntöttem hogy nem váltom ki megint(18000.- ért!) És nem is érdekelt már az egész mert úgy voltam hogy esélytelen a Baba na akkor jött össze.Addig minden hónapban görcsöltem, hogy nqa vajon most hőmérőzés gyertyaállás minden volt. Ne akard görcsösen, ebben tényleg van valami. Sok sikert

2009. okt. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg másra gondolni és kösd le magad bármi mással, nálam is ez volt. 7 sikertelen hónap után, eldöntöttem, hogy nem idegeskedem ez miatt, elkezdtem délutánonként minden mást csinálni, mint ilyen oldalak olvasni és szerdán pozitív lett a teszt, holnap megyek a dokihoz.

Foglald le magad, eddig én se hittem, de tényleg ez a titka.

2009. okt. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,


Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Bár Én is itt vagyopk ezen a fórumon, és szerintem ez nem baj. Van különbség , hogy idegeskedik az ember azért mert nem jön össze, és az is más, hogy tapasztalatokat gyűjtezs innen onnan, meghalgatsz másokat, persze nem mindent kell elhinni. Szerintem az is természetes, hogy kicsit izgul az ember , hogy vajon összejött e a gyermek. Az biztos , hogy görcsölni nem szabad, de nem baj ha van egy kis izgalom. Ez az én véleményem. Sok sikert. és gratulálok akiknek sikerült.

2009. okt. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!