Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja feszül és szurkál...

Két napja feszül és szurkál bal oldalon a méhem, illetve a petefészkem. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Pár nappal a mensi előtt voltunk együtt, a mensim rövid volt és kevés. Két hete hétfőn jött meg. Most émelygek, fura íz van a számban, szédülök, fáj a mellem. Fontos lenne a véleményetek, mert nagyon szeretnénk babucit, de eddig nem "görcsöltünk" rajta. :-)Válaszokat előre is köszönöm!
2008. jún. 17. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már a 28 nap körül tudtam hogy terhes vagyok, mert már akkor voltak árulkodó jelek (nem úgy fájt a hasam ahogy menstruáció előtt szokott, nem voltam ingerlékeny, a hőm állandóan fent volt, és szurkált a petefészkem körül, feszültek a melleim, és nagyon eres volt a mellem, átlátszó volt a bőröm,ja és fémes ízt éreztem a számba, és álandóan álomkoros voltam.) a második pozitív teszt után (ami a 29. és a 33. napon teszteltem) már biztosan tudtam, hogy babát várok, és így is lett. Sajnos a hetedik héten elvetéltem, de most készülök a következő babára. Elméletileg lehetsz, én figyelnék a helyedbe a jelekre, és csinálnék egy tesztet. Az émelygés szerintem később jön, és nem is mindenkinél van.
2008. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :-)Sajnálom a babódat, de biztos jön a másik!A sóginőm tesója vetélt el az elsővel,pár hónapra rá, ismét teherbe esett, most van egy gyönyörű kisfia, és most várja a másodikat. a mellem még soha nem fájt ilyen hamar, és a derekam rettenetesen fáj.De a babáért megérné! :-)Ja, és nekem besűrűsödött a fojásom és fehér, de nem viszket, nincs szaga. Bocsi, hogy ilyeneket írok. :-)
2008. jún. 17. 09:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Folyás. bocsi, nem"j". :-)
2008. jún. 17. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!