Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhessegi vitamin okozhat...

Terhessegi vitamin okozhat eleszto gombas huvelyfertozest?

Figyelt kérdés

terhessegi vitamin okozhat eleszto gombas huvelyfertozest? csak mert amikor elkezdtem szedni par napon belul jelentkeztek a tunetek, es ugy szinten amikor abba hagytam (...) ismet hulveyfertozesem lett. es se elotte se utana nem volt ilyen. centrum terhessegi vitamint szedtem, de most szinten elkezdenem, csak nem szivesen vennek meg egy huvelyfertosest.

Okozott valakinek ilyet a terhessegi vitamin? orvosok mit modnanak ra? eddig akitol kerdeztem mind bolondnak nezett..:( pedig bzitos vagyok benne koze van a dologhoz a vitaminnak.


2008. jún. 17. 01:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem miért néztek annak..........

Szerinte fatális véletlen!

2008. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem köze lehet hozzá,én is sajna külömböző gyógyszerektól kisebb hüvelyi fertőzést szoktam kapni ami igen kellemetlen mert pár nap mire kikezeled meg elötte a tünetek és ez legalább egy hét mire a pároddal eggyütt lehetsz.Amire rá van írba,hogy sok benne a laktóz meg még valami boccs de most nincs itthon semmi ilyenem,hogy megnézzem akkor már félek tőlle mert elég érzékeny vagyok az ilyenekre!!!
2008. jún. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én is most kezdtem el szedni terhességi vitamint és hüvelyi fertőzés alakult ki nálam is.Előtte még sosem volt.

2008. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!