Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gynex csepp hatásos, hogy...

Gynex csepp hatásos, hogy tanácsos alkalmazni?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy a ciklusom melyik részében kezdem el? Páromnak is adjak? Neki mennyit? Kinek hogy alakult a babás kérdés a csepp alkalmazása óta? Nincs probléma, de mégse jön a baba..
2009. szept. 30. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Napi 3x3 csepp szintentartás, napi 3x9 csepp regeneráció.

Mindegy hogy a ciklus mely napján kezded el, 3 hétig tart egy kúra, majd 1 hét szünet, és így tovább. Előtte utánna fél órát nem szabad enni, inni, fogatmosni, mentolos rágózni. Ugyanis ez egy homeopátiás szer. Ha véletlen el kezd fájni tőle valamid pl. hasad, akkor se hagyd abba, csak csökkentsd az adagot amíg el nem múlik. Ez egy normális reakció! nem kell tőle megijedni. Mert én tavaly megijedtem, abba hagytam,és később tudtam meg hogy a homeopátia előbb felerősíti a tüneteket.

Férfiak is szedhetik, szerintem neki kevesebb is elég.

Nekem konkrétan 3 ismerősömnek segített teherbe esni!

Úgy tudom, hogy nem csak fizikailag, hanem lelki dolgokban is segít. Ezért jó annak is akinél semmi gond de mégsem jön a bébi.

2009. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem jött be :(
2009. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!