Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, normálisnak tekinthető...

Lányok, normálisnak tekinthető ez?

Figyelt kérdés
5.-én lesz aktuális a mensesem de 3 napja eléggé fájnak a melleim és elég nagyok lettek,az egyik alig fér a tenyerembe.A reggeli hőm 3 napja felugrott 36,9-re ma reggel már 37 volt.Nem védekezünk,lehet ilyenkor már ez terhestünet?Vagy még korai?
2009. szept. 30. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, ez normális...! várj türelemmel a nem várt napjáig utána reggeliből tesztelj egyet! :) sok sikert
2009. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos csak azt tudom mondani, hogy türelem, most még nem lehet megmondani. Ez lehet akár terhességi tünet is bár nekem minden hónapban fájnak a melleim, mindíg másképp, van amikor a peteérs után rögtön, van hogy csak előtte pár nappal, és az is változó hogy meddig tart, mert van olyan hogy a mensi után is fájt még. Volt már olyan hónap is hogy egyáltalán nem fájt, és úgy gondoltam, hogy ez a jel, mert változás tapasztalható de nem jött össze akkor sem a baba. A hőmérséklet változás is normális, nekem is volt több hónapban hogy a 25. napon felugrott a hőm és a mensi után ment csak le 37 fokról. Ez sem biztosan jelent babaát, bár szerintem nincs is olyan jel igazán, csak ha kimarad a mensi és a doki megállapítja, akkor lehet biztos a terhesség, addig csak remény.

2009. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!