Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden hónapban kihagyok...

Ha minden hónapban kihagyok egy tablettát a fogamzásgátlóból (Yasminelle), mennyi az esélye, hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen valahogy egyet mindig elfelejtek.

Páromnak hiába mondom, nem akar más védekezési módszert választani, azt mondja, inkább jöjjön a baba. De én inkább még várnék vele.

22/L


2013. máj. 10. 07:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csak tapasztalatot tudok írni, én is nagyon sokszor elfelejtettem havi rendszerességgel, és nem lettem terhes(már nem szedek gyógyszert) de persze lehet, hogy ennek valami oka is van.
2013. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele, hogy nincs 'konkrét' középidő, peteérés stb., de szerintetek ezt kell elmagyarázni a kérdezőnek vagy válaszolni a kérdésére? A válaszomban a nőgyógyászomtól hallottakat írtam le.
2013. máj. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!