Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges? Valaki segít?

Lehetséges? Valaki segít?

Figyelt kérdés

Nem sokára elfogy az első 3havi fog.tablettám.

Az első levél szedéséből a 2.héten már nem védekeztem.Megjött már azóta a 2szünetben,de úgy tudom akkor is megjön gyógyszer mellett ha terhes vagyok.Van rá esély?


2009. szept. 30. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, van ra esely. Vegyel tesztet es menny surgossen dokihoz.
2009. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tegyük fel h az vagyok.De ugyanúgy szedtem a gyógyszert.Mi baja lehet?

Tüneteim a terhesség jelére egyébként nincs...

2009. szept. 30. 11:40
 3/8 anonim ***** válasza:
igen lehetseges,inkabb vegyel 1 tesztet es a reggeli 1 vizeletbol csinald az a tuti.sok sikert!
2009. szept. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha megjött mind a két szünetben miből gondolod, hogy terhes vagy? Most lesz a 3. szüneted nem? 2 hét után már megvan a hatása a tabinak. Nyugi nem vagy az!
2009. szept. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az lényegtelen h mehjött mind aa 2 szünetben.Tabletta mellett ez természetes.Akkor is megjön ha terhes vagyok.Innen gondolom.Amúgy meg azért is mert a doki azt mondta h várjam meg az 1 hónapot de a gyógyszerre az volt írva h 2 hét és én a 2hetet választottam.
2009. szept. 30. 12:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen tabit szedsz és hány éves vagy. Az én dokim azt mondta, hogy pár nap után már megvan a hatása, de azért a két hétig jó védekezni. Hidd el nem mai csirke vagyok, és van tapasztalatom. Persze, hogy van rá esély mindig, hogy terhes légy, de hidd el, hogy nem vagy az. Akkor már volnának tüneteid hisz már harmadszor fog megjönni.
2009. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, az esetek döntő többségében fogigátló mellett nincs terhesség. Kb 10.000 közösülésre esik egy terhesség fogamzásgátló mellett, vagy 20.000-re? Már nem is emlékszem.


Ha mégis nyugtalankodsz, akkor nyugodtan csinálj meg egy terhestesztet. Ennyit megér a lelki nyugalmad, ha aggaszt egy lehetséges terhesség.

2009. szept. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok és jasminell-t szedek.
2009. szept. 30. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!