Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhesség esetén látszik...

Korai terhesség esetén látszik valami az alhasnál? Én ma vagyok a 27 napon és az alhasamnál ki van dudorodva, vékony vagyok, ezért kicsit feltűnő.

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Baba még nem látszódhat, csak a puffadás. Terhességnél ez lehetséges.
2009. szept. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
még nem tapasztaltam ilyet azért kérdeztem, milyen nagyságúnak kell lenni?
2009. szept. 30. 09:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez változó. Van, akinek semmi sem látszódik. Inkább a tesztelést javaslom neked, abból többet megtudhatsz.
2009. szept. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még nem korai szerinted tesztelni? Te melyik tesztet ajánlod?
2009. szept. 30. 10:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány naposak a cilusaid. A nemvárt mensi első napján már lehet. Van, akinek már előtte van akinek csak utána mutatja ki. Sok teszt van. Clearblue, Gabriel, lilly, Corax B, stb.
2009. szept. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Medi-lab-ról mi a véleményed
2009. szept. 30. 10:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem pozit mutatott amikor terhes voltam, de akkor is halvány pozi lett, amikor nem voltam terhes. szóval nem a legjobb. Sokszor fals eredményt ad.
2009. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A has a 3. hónapban kezd el kidudorodni, de láttam már 15 hetes terhest tök lapos hassal. Addig el se hittem, hogy terhes, amíg meg nem mutatta az UH képet a babáról.


Ilyen korai terhességnél a puffadás az, ami látszik. A méh még alig nagyobb a szokásosnál, talán csak pár miliméterrel, és teljesen elveszik a medencében. Csak a második trimeszterre kezd el kiemelkedni a medencéből.

2009. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mondjuk elég mensi szerű fájdalmaim vannak, ami nálam mindig mensit jelent:-(
2009. szept. 30. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!