Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már úgy valaki, hogy a...

Volt már úgy valaki, hogy a nemvárt előtt egy héttel menziszerűen fájt a hasa és baba lett?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem minden egyes alkalommal már egy héttel elötte fáj a hasam,aztán kicsit enyhül,majd mielőtt megjönne,megint fáj.Én pont azt várom,hogy ne érezzek semmit egy héttel előtte!:))Sok sikert Neked,hátha Nálad jót jelent!:)
2009. szept. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem általában mensi előtti pár napig fájdogál, amiből tudom,hogy na meg fog jönni. De most ovu utáni 4. naptól a 10.ig fájt mensisen (!!!), azóta semmi... Mára vártam, hát remélem...

Kiváncsi leszek,mert vagy pont olyan,mint mindig és észre se veszel eltérést, csak nem jön meg, vagy tök más,mint addig és abból tudhatod,hogy baba van. Vagy a 3. hogy a szervezeted szórakozik veled, amitől most én is félek...

2009. szept. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem mensi elott fajt a hasam de nem ugy mint mikor megjon mivel nekem mensi elott soha nem fajt de akkor igen baba lett belolle
2009. szept. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mikor így fájt, soha nem lett baba belőle. Amikor babás lettem, akkor viszont nem fájt sehogyse.
2009. szept. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem ugyanúgy fájt a nemvárt előtti napokban,mint általában,és mégis babás voltam!a melleim is ugyanúgy fájtak mint menszi előtt!nekem az egyedüli tünet tényleg csak a menszi kimaradása volt!
2009. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
en is igy voltam fajt a hasam feszultek a melleim es nem jott meg,baba lett.de sajnos 3 honaposan meghalt, nem volt mar szivhangja, majdnem beleoroltem.remelem te nem jarsz igy.drukkolok neked
2009. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!