Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után 14 nappal tuti...

Ovu után 14 nappal tuti megjön a vérzés?

Figyelt kérdés
PCO-s Ir-es és Pm-es vagyok rendszertelen ciklussal. Most próbálkozom figyelni, hogy van-e egyáltalán peteérésem. 3 napja majd le szakad a derekam, tojásfehérjés nyákom van, és fájt a jobb oldali petefészkem. Gondolom ez lehetett az ovu tünetem. Ha most tényleg ovu volt, akkor 14 nap múlva biztosan megjön? Nincs olyan, hogy hosszabb a peteérés utáni fázis?
2013. máj. 9. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, hogy 12-16nap kozott normalisnak tekintheto a lutealis fazis.
2013. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem biztos. Én PCOS vagyok a pajzsmirigyem ok. Időben van peteérésem mégis a cilklus másoik fele csúszik meg mindig. 30-40 között jön meg. Van hogy nincs rendesen peteérés sem de általában már van. Én most az aviva tornában bizok angyon. Sok nőnek ez hozza meg a sikert.
2013. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És a peteéréstől számítva 30-40 nap, vagy a ciklusod teljes hossza 30-40 nap? Am köszönöm a válaszokat! Ja, és honnan tudod, hogy mikor van pé-ed? Hőmérőzől? Vagy tüneteid vannak?
2013. máj. 10. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!