Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkupunktúrával foglalkozó...

Akkupunktúrával foglalkozó dokit keresek Budapesten. Volt már akinek segített babásodásban?

Figyelt kérdés
Írnátok nekem konkrét címet és elérhetőséget?
2009. szept. 29. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos én nem tudok abban segíteni h Pesten mi a helyzet. De én most kezdtem el az akupunktúrás kezelés azért mert nekem is ajánlották és sokaknak közülük segített! remélem nekem is fog!

de még most csak a 3héten tartok ebben a hónapban biztosan nem sikerült de a jövö honapban már talán....

2009. okt. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én róla hallottam jókat, több nőnek segített a babásodásban! Akupunktúrával tud csinálni mensit is, és peteérést is! A párodnak meg több spermát, ha kell.

Dr. Liu Zhong Goa (asszem, kínai)

Móricz Zsigmond körtér 14.

Telefonon kell bejelentkezni hozzá.

A száma: 06/1 209-7801.

Erdetileg azt hiszem, sebész, és utólag tanulta ki az akupunktúrát.

én is mentem volna hozzá, de közben sikeres lett a Closty-kúrám.

5 hetes kismama

2009. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához és köszi a választ!
2009. okt. 1. 22:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!