Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmaradt mensi után két...

Elmaradt mensi után két héttel délután 20as érzékenységű teszttel teszteltem. Negatív lett. Lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
nem, 2 hét utrán már annyi hormont kell hogy termeljen a szervezeted hogy kimutatja. ha apróba csík ott volt akkor bizti nem.
2008. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
hát szerintem sem,de mindenképp fordulj orvoshoz,nehogy véletlenül valami baj legyen.
2008. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen fordulj orvoshoz! Két hét után szerintem még annak a tesztnek is ki kellene mutatnia a terhességet, amelyik igen alacsony érzékenységű!
2008. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
semiképp nem baba. ha meg bemeséled magadnak a terheséget az sem jobb. lehet hogy most igen de ha később kiderül hogy mégsem baba akkor az mégroszabb. inkább menj dokihoz mert valoszinüleg nincs peteérésed és azért késik ennyit
2008. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2008. jún. 16. 19:36
 6/9 anonim ***** válasza:
de azért nemkell izgulni mert nekem pont ez volt bár nemlett baba mert még peteérésem sem volt de a doki adott clostit és lett peteérés. szoval ha elmész dokihoz akkor ha nincs peteérés mert valoszinüleg neked sincs akkor ad clostit és lesz. sok sikert neked
2008. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2008. jún. 16. 19:49
 8/9 anonim ***** válasza:
ha van kedved irj privit
2008. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
megint én vagyok. nekem 2 honapoja volt hogy 3 hetet késett. pedig ilyen nemvolt hogy ennyit késsen. és a doki aztmondta hogy vékony volt a méhnyálkahárty a azért nemjött meg. az pedig azért volt mert nemvolt pém. én is annyit teszteltem hogy csak na. már végén a pénzt is sajnáltam a sok tesztre. mikor negativ lett annyira kivoltam lelkileg. mivel már mi 18 honapja szeretnénk babát
2008. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!