Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy a 10-es érzékeny...

Létezik, hogy a 10-es érzékenységű ONE STEP VATERÁS teszt az LH-t mutassa? Reggel sosem pozitív a tesztem, de naoközben meg délután már igen. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Már 3 napja így megy.Pénteken voltam dokinál azt mondta Ő nem lát babaát,mert vékony a nyálkahártya.Már egy hete késik.Tegnap voltam sztk-ban vizeletet adni,az alapján nem avygok terhes,este megkaptam a leletemet,h negatív.De mitől pozi a tesztem??
2010. máj. 27. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
mert ez ovulációs teszt. és az szinte mindig 2 csíkos. délután kell megcsinálni, mert akkor magasabb az lh hormon. csak akkor pozitív (mármint ovu szempontjából, ha a 2 csík egyforma erősségű, vagy még erősebb a controlnál)
2010. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha Lh azaz ovuteszt, akkor igen, van aki jóstesztként használja, de igazából reggel nem olyan erős, mert a szervezet napközben termeli ezt a hormont, így kb este 6 óra körül érdemes nézni, úgy hogy előtte nem szabad sokat inni, és wc-re sem menni kb 2 órán keresztül.
2010. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

11:33 vagyok


ha jóstesztként akarod használni, akkor pedig reggeli vizeletet kell nézni. (azon alapul a jóstesztelés lényege, hogy az lh és hcg hormon nagyon hasonló. és az lh teszt "összekeveri". rá is van a tájékoztatóra írva, hogy a terhesség megváltoztathatja az eredményét)

2010. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

FÉLREÉRTHETŐ VOLTAM!bocsi


10-ES ÉRZÉKENYSÉGŰ,DE TERHESSÉGI TESZTRŐL BESZÉLEK!

2010. máj. 27. 12:35
 5/8 anonim ***** válasza:

ja! értem


igen, lehetséges ilyen. mert a jóstesztelés fordítva is igaz. lehet hcg teszttel ovut jósolni. ha esedékes az ovuláció napja, akkor igen, azért halvány pozitív. (főleg, hogy írod,hogy délután lett az)

2010. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hcg teszt nem jósol ovut. Az, (ha nem hibás)csak hcg-re érzékeny, ami csak megtermékenyülés után kezd el termelődni a szervezetben. Szerintem gyártási hiba
2010. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

13:40-es hozzászólásom, elismerem, nem megalapozott.


itt olvastam, valaki írta, hogy "képzeljétek el a hcg-vel is lehet ovut jósolni". olyan lelkesen írta, elhittem neki... de lehet, hogy valóban tévedett. de hcg tesztelni egyébként sem szoktunk félidőben, úgyhogy ha így is van, elég kevesen tapasztalják ezt. de bocs még1*, lehet, hogy hülyeség, még nem próbáltam

2010. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már a másik kérdésedre is válaszoltam. Igen létezik. Nekem már 3 hónapja így van. A 28. napomon pozitív, csináltam Lily, Gabriel, X-epil, One Step és Qupido tesztet is. Két jó nevű nőgyógyásznak is az a véleménye, hogy magas az Lh szintem azt mutatja ki a teszt. Azt mondta a doki, hogy ugyanolyan alfa láncuk van, ezért keresztreakció alakulhat ki.

3-4 napon keresztül pozitív a terhességi tesztem, aztán elkezd halványulni és végül megjön a menzim.

2010. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!