Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menjek el dokihoz? Baj lehet?

Menjek el dokihoz? Baj lehet?

Figyelt kérdés
5 napja késik a menzeszem, tegnap délelőtt csináltam egy tesztet! Pozitív, szemmel látható a két csík, de a második csík az vékonyabb és kicsit halványabb is! Az ebédemet délután kihánytam! Ma reggel óta fáj a hasam és kicsit barnázok! Baj lehet???
2009. szept. 29. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha barnázol, azonnal doki vagy ügyelet! Jobb, ha megnéz feleslegesen, mintha már késő. Én annak köszönhetem, hogy megmaradt a Pici, hogy rögtön dokihoz mentem - én is barnáztam sajnos. Kaptam gyógyszert, szigorú fekvés hetekig, no szex, s szerencsére már nincs gond. Szóval doki!!! Írj majd, hogy mit mondott!
2009. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem okvetlen menj el a dokihoz minél előbb.Azért ne agodj,de nyugodtabb leszel ha lát egy orvos is.
2009. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

holnap este tudok leghamarabb menni, az késő lenne?

Csak akkor rendel a magándokim!

Vagy menjek ügyeletre? De nem ciki hogy egy pozitív tesztel beállítok hogy terhes vagyok és barnázom?

2009. szept. 29. 17:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát én biztos, hogy most mennék, nehogy holnapra már késő legyen. Miért lenne ciki? Minél előbb lásson orvos, most gondolom a babád a legfontosabb, nem?
2009. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Menjél nyugodtan az ügyeletre nem fognak elküldeni. Tudják, hogy aggódsz, és minnel jobb ha előbb lát orvos, nehogy késő legyen.
2009. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ne íjedj meg.a beágyazódástól is lehet barnázás.sógórnőm úgy vérzett hogy pár perc alatt a bokájáig vérbe tocsogot,de nem lett baja a babának.nyugi,de menj el dokihoz,hogy megnyugodj!

boldog babavárást!

2009. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azonnal doki!!! Persze hogy ügyelet!!! Nem kérdés!!!
2009. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ne hallgass itt senkire! Itt senki nem orvos, DE amennyiben magán orvosod van akkor MOST hívd fel és mondd el neki a tüneteidet. Gondolom azért fizetsz neki alkalmanként x ezer forinto, hogy ilyen esetekben tudj vele beszélni. Közben meg nyugi! Ennél nincs fonosabb! ne idegeskedj, nem lesz semmi gond!
2009. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi volt a dokinál??
2009. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget és hogy aggódtatok értem!

Voltam dokinál, de nem látott semmit!

Azt mondta valószínű nem tapadt meg rendesen! Ma reggel is pozitívat teszteltem habár elég halványka, de egyértelműen látható...

2009. szept. 30. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!