Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 27-ik napon és...

Ma vagyok a 27-ik napon és semmi jele, hogy megjöne. Máskor már egy héttel előtte fájnak a melleim úgy hogy hozájuk se lehet nyúlni. Pár napja erős szuró fájdalmat érzek ott lent a nemi szervemnél, de nem kívűl hanem belül. Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Most semmi,kivéve egy kicsi émelygés, de az nem vészes mert amint felkellek és bekapok valami harapni valót elmúlik.
2008. jún. 16. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
várj minimum 4-5 napot és tesztelhetsz. addig esetleg a reggeli hödet megmérheted ha 37 körül van akkor lehetséges hogy terhes vagy, a menzesszel úgy is leesik a hö is.
2008. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges most méregetni a hőt, ha eddig nem hőmérőztél. nincs mihez viszonyítani. és mindenkinek más a hője, nem jelenti konkrétan hogy ekkor ez van, akkor meg az. a (nem)várt első vagy második napján tesztelj egy érzékenyebb teszttel, akkor már szerintem kimutatja
2008. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!