Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6. napja nem jön meg, egyébkén...

6. napja nem jön meg, egyébként múlt hónapban is késett egy hetet és csak két napig tartott. Ma reggel csináltam első vizeletből clearblue tesztet és negatív lett. Most akkor nem vagyok terhes vagy nem elég jó ez a teszt?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vagy terhes, a Clearblue 6 nap késés után már biztosan kimutatná, ha baba lenne. De biztos, ami biztos, holnap reggel csinálj egy másik fajtát, a kettő együtt már biztosan nem hazudik.
2008. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egy csomó kismama azt írja pedig, hogy csak 5 hetesen mutatott ki nekik halvány csíkot a teszt és 5 tesztből csak 2 mutatta ki a terhességüket, akkor ez hogy van?
2008. jún. 16. 12:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hogy van, nekem már a mensi előtt 2 nappal kimutatta a babát. Szerintem talán akkor lehetséges,hogy nem mutatja ki, ha nem félidőben fogant, hanem később. Ha pontosan tudod, hogy mikor volt a peteérésed, akkor onnantól számítva 14-15 nap múlva szerintem tuti ki kell, hogy mutassa akármilyen teszt (hacsak nem selejtes). A HCG a beágyazódástól termelődik (ez kb. a fogantatástól számítva 7-9 nap) és kétnaponta duplázódik. Legtöbb teszt, pedig 25-ös érzékenységű, tehát viszonylag alacsony hormoszintet is képesek kimutatni.
2008. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

nem akarlak elszomorítani, de ennek a tesztnek már ki kellene mutatni a babát ennyi késés után! Nekem egy nappal a nem várt mensi előtt pozitívat mutatott!

Azért fel a fejjel!

2008. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is késett, két nap után nega lett a clearblue és egy hét késéssel meg is jött sajna.Ez a teszt már tuti kimutatta volna,de ne keseredj el,majd legközelebb összejön!Amúgy bármi miatt késhet,én pl. vizsgáztam,de amiatt is késhet,h most emiatt izgulsz.
2008. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, el vagyok keseredve(
2008. jún. 16. 17:19
 7/9 anonim ***** válasza:
De ha előző hónapban is késett neki egy hetet, akkor lehet hogy most is késik, akkor még csak holnap kell megjönnie. Akkor pedig lehet hogy még nem mutatja ki, nem? Mert én is így vagyok, hogy múlt hónapban is késett egy hetet, most pedig eddig 5 napot, és még semmi.
2008. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
gondolod, hogy még van remény?
2008. jún. 16. 18:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát sztem van, mert akkor elvileg még nem is késett semmit, mert még meg sem kellett volna jönnie, most remélem nem írok hülyeségeket, de ha a ciklusod 35 napos, mint múlt hónapban, akkor még nincs késés, nem?

Én csak így gondolom, nálam is ez a helyzet. akkor a peteérésed sem a 14. napon volt, hanem a 21.-en, tehát még nem is telt el 14 nap...Szerintetek jól látom?

2008. jún. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!