Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 31-én jött meg az...

Május 31-én jött meg az utolsó mensim és szexeltünk 5 7 8 10 12 13-án. Mennyi esélye van hogy sikerült a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Ha most a bal oldalon a hasam alján szúrkál folyamatosan félpercenként ez már lehet annak a jele? Vagy már annyira szeretném hogy beképzelem magamnak és ezek eddig is voltak csak nem figyeltem ennyire rá?
2008. jún. 16. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha május 31-én volt meg utoljára akkor még nem valószínű,hogy teherbe estél,de csodák előfordúlhatnak. A ciklus feléhez ugyanis akkor még nem értél el,de 12-én volt rá esélyed,hogy megfoganjon a baba! Pont 12.-e után kellett volna még sexelnetek,de mondom mindenkinél máskor van a peteérés.Remélem sikerűlt!!!
2008. jún. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a 12-13-i szexnek lehet,hogy lesz eredménye,mert még utána élnek benned a spermák egy ideig(1-2 napig)! de ha babát akartok,akkor még ne hagyjátok abba! szorítok!
2008. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor még akár ha ma is szexelnén még van rá esély hogy megfoganjon? vagy már lecsúsztam róla?
2008. jún. 16. 09:40
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és május 31 az utolsó mensi első napja volt ami 3 napig tartott.
2008. jún. 16. 09:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem csúztál le róla,nyugodtan folytassátok mert lehet,hogy valami miatt késik a PÉ-sed. Sose lehet tudni....
2008. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En a mensi elso napjatol szamitva 14 ig napon voltam eggyutt a parommal,akkor sikerulhetett de tenyleg nem mindenkinel egyforma..van akinek korabban vagy kesobb jon ossze.
2008. jún. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!