Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap nem kéne megjönnie!...

Holnap nem kéne megjönnie! Mennyi esélyem van és mikor teszteljek? Ha terhes vagyok milyennek kell lennie a folyásnak? És ha nem vagyok az, akkor milyen?

Figyelt kérdés
A hőm már napok óta 37,0 és 37,2 között van! A melleim nagyon húznak lefelé, nagyon fájnak! A hasam néha szúr, de aztán elmúlik! Nem tudom, hogy mi lesz holnap! Jó lenne ha nem jönne meg!
2008. jún. 16. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is holnap nem kéne megjönnie. Ugyanezek a tüneteim ,mint neked, de valahol itt legbelül érzem, hogy megfog sajnos jönni. Nagyon drukkolok,hogy mindkettőnknél baba legyen:) Pussz
2008. jún. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy belül én is érzem, hogy ez most megint nem jött össze! :(
2008. jún. 16. 07:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor már kimutatta a teszt. Corax (dm-es), vagy HCG dei (gyógyszertári). Sok sikert kívánok mindkettőtöknek!!!
2008. jún. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na én vagyok az ellenpélda!

Nekem nem mutatta a teszt rögtön akkor amikor esedékes lett volna a mensi. Úgy elkenődtem, hogy nagyon. 1 hét késés után csináltam másig tesztet, ami kimutatta, de olyan halvány lett a második csík, hogy azt hittem rosszul látok. Rá 3 napra is csináltam mégegy tesztet, és az már egy kicsit erősebb volt, úgyhogy el mertem hinni, hogy nem a szemem káprázik. Úgyhogy ha éppen aznap nem mutatja ki, nem szabad elkenődni, mert lehet még kevés a hcg a szervezetben. Szorítok nektek!

22 hetes kismama

2008. jún. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!