Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fagyasztott lombikra készülök...

Fagyasztott lombikra készülök június elején. Olyanok válaszát várom, akiknek sikerült. Minden érdekel: milyen vitaminokat\étrend kiegészítőket szedtek, mennyit pihentek, pajzsmirigy értékük rendben volt-e?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem elsőre sikerült a fagyibabám. Nem szedtem semmit de a sikertelenség teljes nyugalmával mentem a beültetésre, mert a doki mondta, hogy olvasztás után nem fejlődtek rendesen és láss csodát sikerült. Alig hittem el. Most lesz négy éves nagylány. Pihenni csak ebéd után tudtam egy órácskát de semmi megerőltetőt nem csináltam. A pajzsmirigyem rendben volt de az értéket a doki nem mondta. Nagyon szorítok neked.Sok sikert.
2013. máj. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek az első lombiknál 2 embrióból egy megmaradt, másfél éves volt a kisfia amikor a megmaradt egyet vissza tették neki. 6 napos volt akkr az embrió és a transzfer utén 4 nappal már halvány pozitívat tesztelt. Azóta megszületett a második fia is. Náluk nem derült ki miért nem jött össze természetes úton, semmi problémát nem találtak egyiküknél sem. Gondolhatod hogy a másfél éve gyerek mellett nem sokat pihent, scak az transzfer uténi pár napban volt annyi hogy nem emelgette és nem rohangált utána.
2013. máj. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!