Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl korai volt? A mai teszt...

Túl korai volt? A mai teszt negatív.

Figyelt kérdés
Csütörtökre vártam a nem várt mensit de semmi. Érzékenyek a melleim és enyhe vízszerű folyásom van.
2008. jún. 15. 23:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és a szagokra is érzékeny vagyok.
2008. jún. 15. 23:16
 2/6 anonim ***** válasza:
hát már ilyenkor kikellet volna mitatnia.
2008. jún. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia.nem akarlak elkeseríteni,de a vizes folyás az a mensi jele.mert először a víz távozik el.a teszted is negatív lett,már kimutatná a terhességet.szerintem most nem sikerült,de remélem nem lesz igazam.ha megjönne,ne keseredj el.már kezdetét veszi egy új hónap.úgyhogy mindent bele!!!
2008. jún. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
még várj egy pár napot,mert lehet,hogy korán teszteltél! az is lehet,hogy pszichés okokból késik! nem idegeskedtél mostanába sokat?
2008. jún. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Neken sem mutatta ki 1bol.Sot a mensi utan 1 hettel a reggeli tesztem is halvanyan lett 2 csikos,viszont a delutaniak mar jol latszottak.Nekem is furcsa folyaso volt...nekem is mintha vizes lett volna...es most vagyok 14 hetes es 3 napos pocakos!

Szoritok neked!

2008. jún. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszadótól kérdezném, sokat teszteltél?

Mertén nehezen bírom ki hogy ne vegyek!

2008. jún. 16. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!